Новини

квітень

Дата: 14 квітня 2010
Д. є. н., проф. Єрохін Сергій Аркадійович зазначив, що Україна досі не ратифікувала Міжнародну конвенцію щодо встановлення погодинної мінімальної заробітної плати. Було зазначено, що обмежувально-стримувальна політика щодо руху в напрямку дотримання міжнародних стандартів оплати праці тугим зашморгом душить виробництво, оскільки, за наявності дешевих робочих рук, власники підприємств не зацікавлені у запровадженню інноваційних (дорогих) технологій, а зайняті у виробництві — у підвищенні продуктивності праці. Разом з цим украй низька оплата праці відчутно гальмує платоспроможність населення України і процеси формування дієздатного внутрішнього ринку,Учасники «круглого столу» дійшли висновку, що украй низька оплата праці гальмує платоспроможність населення України і стримує процеси формування самодостатнього внутрішнього ринку. Тому, насамперед, потрібно на законодавчому рівні гарантувати реалізацію заробітною платою соціально-економічних функцій. Для того щоб справді зрушити цю проблему «з мертвої точки», необхідно також законодавчо встановити поріг, щоб частка заробітної плати у собівартості виробленої продукції була не менше 25 %. Ця позиція заявлена в контексті Указу Президента і безумовно заслуговує законодавчої підтримки. "Учасниками «круглого столу» були прийняті науково обгрунтовані рекомендації, які будуть надіслані до відповідних комітетів Верховної Ради та Кабінету Міністрів України.
Голос України.
ТЕМА: Днями в Інституті законодавства Верховної Ради України відбулося засідання «круглого столу», на якому обговорювались законодавчі аспекти забезпечення виконання Указу Президента України «Про невідкладні заходи з подолання бідності»
Круглый стол г. Киев, пресс – центр Укринформ
Тема: «Духовные основы национального экономического развития»
Прийом у посла Великої Британії
VIP- прийом для керівників українських та міжнародних компаній та гостей з Великої Британії в резиденції Посла Великої Британії в Україні пана Лі Тернера (Leigh Turner)...
червень

Звання «Почесний доктор»
Україна - Бельгія